DOLAR: 4.71 TL
EURO: 5.53 TL

Netflix İle AtmosferdeStar Trek İzleme Keyfi

2 ay önce
56 kez görüntülendi

Netflix İle AtmosferdeStar Trek İzleme Keyfi

Geçtiğimiz günlerde Netflix, Elon Musk'ta esinlenerek bir deneye ev sahipliği yaptı. Bir meteroloji  balonuna bağladıkları iPhone'a klasikleşmiş uzay dizilerinden biri olan  Star-Trek yayını gönderen ekip, Bu balonu tabiri caizse uzaya yolladı.

Son Dönemin En Popüler Netflix Dizisi: Altered Carbon

'Netflix'i dünyanın 200 ülkesinden izleyebilirsiniz, peki ya dünya dışından da izleyebilir misiniz?' sorusunu motto edinen ekip, Elon Musk ve onun SpaceX Roketi lansmanından etkilendiklerini itiraf etti. Bu sayede Elon Musk'ın ilham verdikleri listesine Netflix de eklenmiş oldu.

Tüm bu deneyleri Netflix çalışanlarına sunduğu "Hack Day" adını verilen bir festivale sığdıran yetkililer, helyum dolu balonu 115.000 feet yüksekliğe (35.000 metre) gönderdi. Neredeyse uzay boşluğuna kadar yükselen balona eşlik eden iPhone ani hava değişiminden etkilenmemesi için sıcaklık kontrolü teknolojisi ile korundu ve ‘Star Trek – Discovery’ bölümünü oynatmaya 5 saat boyunca devam etti.Gopro kamera ile yardımı ile iPhone’dan izlenen bu eğlenceli deney, biz sosyal medya kullanıcılarının da gözlemine sunuldu.

Kaynak : http://www.webtekno.com/netflix-atmosferden-star-trek-izletti-h42325.html

Netflix İle AtmosferdeStar Trek İzleme Keyfi Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com