DOLAR: 6.01 TL
EURO: 6.84 TL

Netflix'in iOS Uygulamasına İki Yenilik Geliyor

2 ay önce
12 kez görüntülendi

Netflix'in iOS Uygulamasına İki Yenilik Geliyor

Netflix, aniden dahil olduğu hayatlarımızın artık vazgeçilmez bir parçası haline geldi. Mobil uygulaması sayesinde gözleri hep üzerinde tutmayı başaran platform, son olarak iOS uygulamasında birkaç yenilik yapmış. Bu yeniliklere henüz herkes erişemiyor ancak bazı şanslı kullanıcıların çoktan kullanmaya başladığı düşünülüyor. Özellikler aslında öyle devrim niteliğinde de değil, oldukça basit. Ancak kullanım kolaylığı açısından oldukça faydalı.

Arayüzde meydana gelen iki ufak özellikten ibaret olan bu yeniliklerden ilki, videoları iki ufak vuruşla ileri ya da geri sarabilmemizi sağlıyor. İleri için sağ, geri için sola iki kere dokunduğumuzda, video 10 saniyelik bir sarma işlemi gerçekleştiriyor. iOS cihazınızda YouTube kullanıyorsanız, bu özellik size hayli tanıdık gelecektir çünkü orada da durum tam olarak böyleydi.

Yerinde Durmayan Netflix, Bu Kez Karşımıza Çizgi Romanla Geliyor! (Video)

Diğer yenilik ise ekranda yer alacak olan yeni ses göstergesi. Bu ses göstergesi sayesinde iOS kullanıcıları, düğmeler dışında ses açma-kapama opsiyonuna sahip olmuş olacak. Yeniliklerin henüz ne kadar yaygın olduğu bilinmemekle birlikte, beraberinde farklı değişikliklerin sunulup sunulmayacağına dair de herhangi bir bilgi yok. Ancak Netflix'in özellikleri test etmeye başladığı kesin ve bu da çok geçmeden güncellemeyi göreceğimiz anlamına geliyor.

Kaynak : http://www.webtekno.com/netflix-in-ios-uygulamasina-iki-kullanisli-yenilik-geliyor-h47125.html

Netflix'in iOS Uygulamasına İki Yenilik Geliyor Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Yukarı Çık
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com